-
Friday 31—12
SYLWESTER NA JASNEJ:
-
CHINO, CYRYL, DTEKK, DYKTANDO, DZUMA, JACEK SIENKIEWICZ, JANA WOODSTOCK, JEALO, KOVVALSKY, MKO, NIHAD TULE, OLA TEKS, R.KAMIONEK, WOJTEK SIDE ONE
-
Friday 24—12
PASTERKA:
-
Abu Zeinah, Eltron, Facheroia, Kovvalsky b2b Phatrax
-
Saturday 18—12
Pinkman Showcase:
-
Marsman, Gamma Intel, Radiation 30376 LIVE, toutestmagnifique, Pitti Schmitti, Ola Teks
-
Friday 17—12
J1:
-
Freddy K, Rafique, MKO, G_Ssus, SOJUZ: Amnesiac, Bald, Valdemar ST
-
Saturday 11—12
J1:
-
Helena Hauff, Olivia, Dtekk, Szaio, Cyryl
-
Friday 10—12
Inner Tension:
-
Neel, Aksamit, Błażej Malinowski, K.O.D. / Pretty Freddy
-
Friday 3—12
BUD x JASNA — DAY 1:
-
Bradley Zero, P.E.A.R.L., Zadig, Ola Teks, Sin, Tamten
-
Friday 3—12
BUD x JASNA — DAY 2:
-
Bambounou, Khidja, Kovvalsky, Phatrax, Universo, Young Majli
-
Saturday 27—11
SLAP:
-
Amotik, VIL, Macewicz, MKO, Spectribe, Vi
-
Friday 26—11
HALOPERIDOL:
-
Lake Haze, dtekk, Anna Borsuk, Głębokie Pasmo 10th Bday (Jaromir, Hadrian, Mitura)
-
Saturday 20—11
Move Mózg:
-
Fadi Mohem, Internal Explorer, Easy Audio, Shjva, Ola Teks, Cyryl
-
Friday 19—11
Shadows:
-
Stranger b2b Deniro, MKO, BiØS, DCB
-
Saturday 13—11
K.O.D:
-
Curses LIVE, Daniel Weil, Jealo, M-TV, Pitti Schmitt, Kovvalsky
-
Friday 12—11
WE ARE RADAR:
-
Alessandro Adriani, Bloody Mary, Galas, Olivia, Chino, Kinzo Chrome
-
Wednesday 10—11
J1:
-
Legowelt, Blu Terra LIVE, Facheroia, Ola Teks, Cyryl
-
Saturday 6—11
Piekarnia na Jasnej:
-
Friday 5—11
J1:
-
Aurora Halal, Charlie, Blank, Pitti Schmitti, Artur8
-
Sunday 31—10
J1:
-
Ben UFO, Kovvalsky, Hermeneia, Daisy Cutter, Feelaz
-
Saturday 30—10
J1:
-
Marco Shuttle, Michał Wolski, Vi, Daniel Monaco, Meke
-
Friday 29—10
J1:
-
Cardopusher, Kris Baha, Dyktando, Phatrax, Prncs Error
-
Saturday 23—10
Soichi Terada LIVE:
-
SLG, Newborn Jr., MaL, Hekato
-
Friday 22—10
DUEL × HERRENSAUNA:
-
MCMLXXXV, CEM, Sept b2b PAWEL, Sienn b2b NFS, Anna Borsuk, Zariush
-
Saturday 16—10
MOVE MÓZG:
-
Daria Kolosova, Ola Teks, Cyryl, SOJUZ crew: Stpdmnk, Soulens, Valdemar ST
-
Friday 15—10
Identified Patient:
-
Young Majli, Kovvalsky, Tamten b2b Miraż
-
Saturday 9—10
DVS1, dtekk, MKO, Kasia Gościńska, HOLOE b2b DJ Noseblunt:
-
Friday 8—10
SYNTETYK 4 RELEASE NIGHT:
-
Mchy i Porosty LIVE, Dogpatrol, Dzuma, Axis Visuals, Madikoptah, PLAL
-
Sunday 3—10
JASNA 4TH BDAY — DAY 3 — 14. Warszawski Salon Ambientu:
-
Multicast Dynamics LIVE, dtekk
-
Saturday 2—10
JASNA 4TH BDAY — DAY 2:
-
The Hacker, Rene Wise, Charlie, Chino LIVE, Jealo, Kinzo Chrome, MKO, Olivia, Pitti Schmitti, Sept
-
Friday 1—10
JASNA 4TH BDAY — DAY 1:
-
Vladimir Ivkovic, VTSS b2b Abu Zeinah, Cyryl, dzuma, Eltron, Facheroia, Galas, Kovvalsky, Ola Teks, R.Kamionek
-
-
Saturday 25—9
Komitet Obrony Disco w/ Budino, Eltron & Marie Pravda:
-
Budino
-
Marie Pravda
-
Eltron
-
Kovvalsky
-
Pitti Schmitti
-
-
Friday 24—9
Matrixxman, MKO / Penera, Ferskja:
-
Matrixxman
-
MKO
-
Penera
-
Ferskja
-
Friday 9—7
Regime x Raban:
-
pres. Pangaea
-
(Hessle Audio/UK)
-
Thursday 17—6
We Are Radar:
-
Monday 7—6
DUEL x Herrensauna:
-
MCMLXXXV
-
CEM
-
VTSSS
-
Sienn
-
Sept b2b PAWEL
-
Dzuma & Huragan
-
Saturday 22—5
We Are Radar:
-
Friday 21—5
Regime x Raban:
-
Friday 21—5
Regime x Raban:
-
Saturday 15—5
JASNA 1 BAR:
-
DJ Hell
-
Young Majli
-
Naphta
-
Kovvalsky
-
Saturday 8—5
J1 – Shadows:
-
Stranger b2b Deniro
-
CYRYL
-
Sunday 2—5
Jasna 3rd Bday:
-
Friday 30—4
Radio Tel Aviv:
-
Thursday 29—4
JASNA 1 BAR:
-
Olivia
-
Dtekk
-
Das Komplex
-
Tomeno
-
Wednesday 28—4
Herrensauna:
-
️MCMLXXXV
-
CEM
-
VTSSS
-
Sienn
-
Sept b2b PAWEL
-
Dzuma & Huragan
-